Гол Акуньї приніс Севільї перемогу над Атлетіко

iSport.ua,  5 квітня 2021, 00:15
0
121

Севілья здобула перемогу над Атлетіко (1:0) в матчі 29-го туру чемпіонату Іспанії. Єдиний гол на 70-й хвилині зустрічі забив Маркос Акунья.

Варто зазначити, що нервіонці могли вийти вперед ще на самому початку зустрічі. Але півзахисник Севільї не зміг реалізувати пенальті на восьмій хвилині.

Після цієї перемоги господарі набрали 58 очок і займають четверту сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. Мадридці (66 балів) продовжують лідирувати в Ла Лізі, на три очки випереджаючи Реал, що йде другим.

Севілья - Атлетіко 1:0

Гол: Акунья, 70

Севілья: Буну - Навас, Кунде, Карлос, Акунья - Хордан (Гудель, 87), Фернандо, Ракітіч - Сусо (А. Гомес, 76), де Йонг (Ен-Несірі, 62), Окампос (Васкес, 87).

Атлетіко: Облак - Тріпп'єр, Феліпе, Хіменес, Ермосо (Еррера, 74), Лоді (Корреа, 34) - Льоренте, Коке, Сауль - Лемар (Кондогбія, 74), Суарес.

Попередження: Акунья - Феліпе, Суарес, Льоренте, Кондогбія

На 8-й хвилині Лукас Окампос (Севілья) не забив пенальті (воротар).