iSport.ua,  30 квітня 2021, 00:09
0
487

Манкуніанці засмутили суперника шістьма забитими м'ячами.

У рамках першого півфінального матчу Ліги Європи Манчестер Юнайтед на своєму полі здобув розгромну перемогу над Ромою.

Поєдинок відбувся на стадіоні Олд Траффорд і завершився з рахунком 6:2 на користь манкуніанців.

Перший тайм залишився за гостями - "вовки" забили два голи, пропустивши при цьому лише один.

У другій половині зустрічі ініціатива повністю перейшла до підопічних Оле-Гуннара Сульшера. Спочатку двічі у воротах команди Паулу Фонсеки розписався Едінсон Кавані. Потім ще один гол забив Бруну Фернандеш.

А Поль Погба і Мейсон Грінвуд довершили розгром римлян, забивши на 75-й і на 86-й хвилинах відповідно.

Зустріч у відповідь відбудеться 6 травня в Римі.

Манчестер Юнайтед - Рома 6:2
Голи: Фернандеш, 9, 71, Кавані, 48, 64, Погба, 75, Грінвуд, 86 - Пеллегріні, 15 (з пенальті), Джеко, 34

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Ван-Біссака, Лінделеф, Магуайр, Шоу - Мактоміней, Фред (Матіч, 83) - Рашфорд, Фернандеш (Мата, 89), Погба - Кавані.

Рома: Пау Лопес (Міранте, 28) - Смоллінг, Крістанте, Ібаньєс - Кардсдорп, Діавара, Верету (Вільяр, 5), Спінаццола (Бруно Перес, 37) - Пеллегріні, Мхітарян - Джеко.

Попередження: Погба - Вільяр, Смоллінг.