Іммобіле: За моє вроджене гольове чуття я повинен дякувати мамі

iSport.ua,  12 червня 2021, 08:46
0
185

Форвард зазначив, що в першому таймі Італія намагалася вимотати суперника.

Нападаючий збірної Італії Чіро Іммобіле підбив підсумки переможного стартового матчу Євро-2020 проти Туреччини (3:0).

"У першому таймі ми проявили терпіння. Туреччина - сильна команда, і вона створили чимало проблем багатьом топ-збірним. Ми намагалися вимотати турків, постійно переміщаючи м'яч вліво-вправо, розхитуючи їх оборону. Ми постійно натикалися на їх захист, як на стіну.

Після перерви суперник втомлювався все сильніше, а після пропущеного м'яча їм довелося розкриватися, і це допомогло нам проявити свої сильні якості", - цитує Іммобіле офіційний сайт УЄФА.

Крім того, зірка Лаціо висловився про голи, які забив він і Лоренцо Інсіньє.

"За моє вроджене гольове чуття я повинен дякувати мамі, вона дала мені відчуття того, як опинитися в потрібний час у потрібному місці.

Другий гол результат прекрасної комбінації - ми швидко перемістили м'яч справа наліво, і я радий, що Лоренцо Інсіньє поставив крапку", - додав 31-річний футболіст.

Раніше підсумки матчу-відкриття чемпіонату Європи підбив головний тренер збірної Італії Роберто Манчіні.