Малиновський - про незабитий пенальті: Я трохи разочарований

iSport.ua,  17 червня 2021, 20:19
0
1325

Українець підкреслив важливість перемоги над Північною Македонією.

Гравець збірної України Руслан Малиновський прокоментував перемогу своєї команди над Північною Македонією (2:1) в матчі другого туру групового етапу Євро-2020.

"Ці три очки дуже важливі для нас. Ми добре зіграли в першому таймі, забили два м'ячі, але повинні були забивати більше. У другому таймі ми пропустили після дурного пенальті, і це було відмінним стимулом для суперника.

У другому таймі нам необхідно було грати точніше в завершальній третині поля, хоча після пропущеного м'яча ми продовжували грати компактно і добре оборонялися. Ми створювали моменти і в кінці мали можливість зняти всі питання ", - цитує Малиновського прес-служба УЕФА.

Руслан Малиновский не реализовал пенальти
Руслан Малиновський не реалізував пенальті / Джерело: Getty Images

Футболіст також висловився про незабитий пенальті на 84-й хвилині зустрічі.

"Я трохи розчарований. Під час гри ти повинен бути зосередженим і продовжувати робити те, що від тебе чекають на поле. І якби після мого промаху ми пропустили і була б нічия в матчі, я б сильно засмутився", - зазначив українець.

Відзначимо, що Малиновський не забив другий пенальті в кар'єрі.