Україна пропускала в кожному матчі на Євро за всю свою історію

iSport.ua,  21 червня 2021, 20:01
0
469

"Жовто-сині" ніяк не можуть уберегти ворота сухими.

В рамках заключного туру групового етапу Євро-2020 збірна України програє Австрії після першого тайму.

Австрійська команда відкрила рахунок на 21-й хвилині зустрічі після точного удару Крістофа Баумгартнера, який замкнув подачу з кутового.

Примітно, що Україна пропускала у всіх своїх іграх на Євро, продовживши серію до дев'яти матчів.

Нагадаємо, на домашньому чемпіонаті Європи Україна грала зі Швецією (2:1), Францією (0:2) і Англією (0:1). На Євро-2016 "жовто-сині" програли всі три матчі - Німеччині (0:2), Північній Ірландії (0:2) і Польщі (0:1). На поточній континентальній першості українська збірна поступилася Нідерландам (2:3) і обіграла Північну Македонію (2:1).

На нашому сайті є онлайн-трансляція зустрічі Україна - Австрія.