Бельгія впевнено обіграла Фіняндію

iSport.ua,  21 червня 2021, 23:55
0
270

В заключному турі групового етапу збірна Бельгії перемогла національну команду Фінляндії.

В рамках заключного туру групового етапу збірна Бельгії перемогла національну команду Фінляндії (2:0).

Рахунок в матчі був відкритий в середині другого тайму завдяки автоголу Градецькі. Томас Вермален пробив по воротах і влучив у поперечину, а м'яч відскочив в спину Градецькі і опинився у воротах.

Через кілька хвилин Ромелу Лукаку збільшив перевагу, пробивши в ближній кут  воріт.

Збірна Бельгії посіла перше місце, маючи дев'ять очок. Фінляндія, в свою чергу, розташувалася на третьому місці з трьома балами.

Фінляндія - Бельгія 0:2

Голи: Градецькі, 74 (автогол), Лукаку, 81.

Фінляндія: Градецькі - Уронен (Алхо, 70), О`Шонессі, Араюурі, Тойвіо, Райтала - Камара, Спарв (Шуллер, 59), Лод (Форсс, 90 + 2) - Пуккі (Йенсен, 90 + 2), Пох'янпало ( Кауко, 70).

Бельгія: Куртуа - Вермален, Денайер, Боята - Шадлі, Вітсель, де Брюйне (Ванаку, 90 + 1), Троссард (Меньє, 76) - Азар, Доку (Батшуайі, 76), Лукаку (Бентеке, 84).