Данія знищила Уельс і вийшла у чвертьфінал Євро-2020

iSport.ua,  26 червня 2021, 20:56
0
503
Данці переграли суперника з розгромним рахунком 4:0

У рамках 1/8 фіналу чемпіонату Європи-2020 збірна Уельсу зустрілася з національною командою Данії.

Данці дивом вийшли в плей-офф турніру - після двох поразок команда розібралася з Росією і зуміла посісти друге місце в групі, маючи лише три очки в активі. Після такого невдалого старту команда хотіла показати себе з кращого боку, і їй це вдалося.

Уже зі стартових хвилин підопічні Каспера Юльманна засіли на половині поля суперника, але, незважаючи на це, перший момент був у валлійців - на 5-й хвилині навіс зі штрафного завершився ударом головою Мефама, але К'єр блокував.

Кадр с матча Уэльс - Дания
Кадр з матчу Уельс - Данія / Джерело: Getty Images

А через кілька хвилин шанс відзначитися був у лідера Уельсу Гарета Бейла, який завдав відмінний удар у дальній кут, але трохи неточний. Трохи пізніше Бейл зробив чудовий пас на Ремзі, але той поскупився і пробив сам - Шмейхель впорався.

Після цього данці стали активно пресингувати суперника, створювати моменти, заробляти кутові. Вони настільки грамотно діяли на половині поля валлійців, що залишалося просто чекати, коли вони заб'ють.

І це сталося на 27-й хвилині зустрічі - данці перекочували м'яч на центральній лінії, а потім пішла чудова передача на Дамсгора, який змістився на лівий фланг і відпасував Дольбергу. Той підійшов до лінії штрафного і пробив точно під дальню штангу.

Забитий м'яч окрилив данців, і вони стали створювати ще більше моментів, але ніяк не виходило подвоїти перевагу. У підсумку на перерву Данія пішла, маючи мінімальну перевагу в рахунку.

А вже на старті другого тайму данці знову забили, і знову відзначився Дольберг. Щоправда, тут валлійці самі допомогли. Крістенсен відібрав м'яч в Аллена і віддав Брейтуейту, який пройшов по правому флангу і прострілив у штрафний.

Там був Ніко Вільямс, який у кінці першого тайму замінив травмованого Каспера Робертса, і, намагаючись вибити м'яч подалі від воротарського, віддав його прямо в ноги Дольбергу - Каспер з ходу пробив у ближній кут.

Деякий час після цього гра була більш спокійною, потім понеслися заміни, і валлійці стали шукати можливості відігратися, щоправда, виходило у них не дуже добре. Зате данці знову і знову пробивали по воротах Уорда, і в підсумку забили втретє.

На 88-й хвилині Йенсен перевів м'яч з лівого флангу на правий, де в повній самоті був Мехле. Він прийняв м'яч, другим дотиком його підробив, змістився ближче до воріт і потужно пробив у ближню дев'ятку.

А остаточна крапка в розгромі Уельсу була поставлена ​​вже в компенсований час. Мехле на правому фланзі змістився і віддав на Корнеліуса, який прокинув на Брейтуейта - той пробив повз воротаря у дальній кут щільно зі штангою.

Спочатку гол відмінили через те, що боковий арбітр зафіксував офсайд, але після перевірки VAR виявилося, що він все-таки не був "поза грою", і взяття воріт було зараховано. А після цього пролунав фінальний свисток.

Таким чином, Данія здобула впевнену перемогу з рахунком 4: 0 і вийшла в чвертьфінал турніру, де їй належить зіграти проти переможця пари Нідерланди - Чехія.

Уельс - Данія - 0:4

Голи: ... - Дольберг, 27, 48, Мехле, 88, Брейтуейт, 90+4.

Уельс: Уорд - К. Робертс (Н. Вільямс, 40), Родон, Мефам, Б. Девіс - Моррелл (Вілсон, 60), Аллен - Джеймс (Брукс, 78), Ремзі, Бейл - Мур (Т. Робертс, 78 ).

Данія: Шмейхель - А. Крістенсен, К'єр (Й. Андерсен, 77), Вестергор - Стрюгер-Ларсен (Бойлесен, 77), Хейб'єрг, Ділейні (Йенсен, 60), Мехле - Дамсгор (Нергор, 60), Дольберг (Корнеліус, 69), Брейтуейт.

Попередження: Родон (26), Мур (40), Брукс, 80, Бейл (90 + 3).

Вилучення: Вілсон, 90 (пряма червона)