Данія в напруженому матчі обіграла Чехію і вийшла в півфінал Євро-2020

iSport.ua,  3 липня 2021, 20:56
0
193

Підопічні Каспера Юльманна зуміли впоратися з пресингом чехів.

В рамках 1/4 фіналу чемпіонату Європи-2020 збірні Данії та Чехії провели неймовірно яскравий і насичений поєдинок, в якому перемогу здобули підопічні Каспера Юльманна (2:1).

Уже з перших хвилин зустрічі команди активно переміщалися по полю і намагалися створювати моменти, а потім датчани несподівано швидко відкрили рахунок.

На 5-й хвилині зустрічі данці заробили свій перший кутовий, який став результативним. Стрюгер-Ларсен подав у район 11-метрової позначки, де без нагляду знаходився Томас Ділейні, і він головою з відскоком переправив м'яч у сітку - без шансів для Вацліка.

Дилейни забивает гол в ворота Чехии

Ділейні забиває гол у ворота Чехії / Джерело: Getty Images

Вже через пару хвилин Дольберг міг подвоїти перевагу своєї команди - він отримав вертикальний пас перед штрафним, розвернувся і пробив, але Калас заблокував. Трохи пізніше міг забивати і Дамсгор - він перекинув Вацліка, але нога Челюстка врятувала чехів.

Відійшовши від шоку, чехи все ж включилися в гру і стали відповідати данцям своїми моментами. В середині тайму Масопунт тонкою передачею між захисниками вивів Голеша до воріт, але той з гострого кута пробив у Шмайхеля.

Потім момент був у Соучека, який спробував пробити після подачі з кутового, але не вийшло. Данці моментально рвонули після цього в атаку - Брейтуейт увірвався в штрафну з правого флангу і потужно б'є, але відправляє "круглого" на трибуни.

Чехи пытаются отыграться

Чехи намагаються відігратися / Джерело: Getty Images

Команди грали швидко і інтенсивно, створюючи гострі моменти, але забити в кінці першого тайму зуміли все ж данці.

Після відмінної комбінації через лівий фланг Мехлу рвонув вперед, випередивши Цоуфала, і подав в штрафну. Брейтуейт не дотягнувся, але за ним був Дольберг, і він вдало підставив ногу, переправивши м'яч у порожні ворота. На перерву Данія пішла з перевагою в два м'ячі.

Дольберг переправляет мяч в ворота Вацлика

Дольберг переправляє м'яч у ворота Вацліка / Джерело: Getty Images

Шілгави в перерві провів дві заміни, які з ходу почали працювати. Крменчік, який з'явився, відразу ж прострілив з дальньої дистанції, але Шмейхель парирував. Тиск біля воріт данців ріс, і завершився голом на 49-й хвилині.

Цоуфал, якому не зміг перешкодити Дамсгор, з правого флангу віддав у центр штрафної датчан, де вже Патрік Шик, випередивши Вестергора, в дотик пробив у дальній кут, і Шмейхель не дотягнувся - 1:2.

Шик поражает ворота Шмейхеля

Шик вражає ворота Шмайхеля / Джерело: Getty Images

Чехи надихнулися і стали потужно пресингувати суперника, все частіше створюючи небезпечні моменти біля воріт данців, але удари по воротах або блокували, або чехи потрапляли в офсайд.

Поступово і Юльманн став проводити заміни, намагаючись зміцнити центр поля, щоб утримати рахунок. При цьому датчани не сіли в оборону, а продовжували атакувати. Шикарні моменти були у Поульсена, який вийшов на заміну, але він ними так і не скористався.

Чехи до фінального свистка боролися і намагалися відігратися, але перевести гру в овертайми так і не змогли. Яскравий і відкритий поєдинок завершився перемогою данців, які вперше з 1992 року пробилися в півфінал чемпіонату Європи.

Игроки сборной Дании

Гравці збірної Данії / Джерело: Getty Images

Таким чином, Чехія їде додому, а ось датчани тепер чекають свого суперника, яким стане переможець пари Україна - Англія. Півфінальний матч Данія проведе в Лондоні на Уемблі в середу, 7 липня.

Чехія - Данія - 1:2

Голи: Шик, 49 - Ділейні, 5, Дольберг, 42.

Чехія: Вацлік - Цоуфал, Челюстка (Брабец, 65), Калас, боржомі - Голешов (Янкто, 46), Соучек - Масопуст (Крменчік, 46), Барак, Шевчик (Даріда, 80) - Шик (Видра, 79).

Данія: Шмейхель - Крістенсен (Андерсен, 81), К'єр, Вестергор - Стрюгер-Ларсен (Васс, 71), Хейбьерг, Ділейні (Йенсен, 81), Мехлу - Брейтуейт, Дольберг (Поульсен, 60), Дамсгор (Нергор, 60)

Попередження: Крменчік (84), Калас (86).