RU
 

Ліга конференцій: результати жеребкування третього кваліфікаційного раунду

iSport.ua,  19 липня 2021, 15:33
0
220
Ліга конференцій: результати жеребкування третього кваліфікаційного раунду

Завершилося жеребкування відбору Ліги конференцій сезону-2021/22.

 
У штаб-квартирі УЄФА в місті Ньйон провели жеребкування третього раунду кваліфікації Ліги конференцій, під час якого визначилися 10 пар суперників.
 
Загалом на цій стадії утворили 27 пар учасників. Своїх потенційних суперників дізналися одразу два українських клуби - Ворскла і Колос.
 
Результати жеребкування
 
Шлях чемпіонів:
 
Шемрок Роверс (IRL) - Теута (ALB) / Інтер Ескальдес (AND)
Рига (LVA) / Шкендія (MKD) - Фольгоре (SMR) / Хіберніанс (MLT)
Динамо Тбілісі (GEO) / Маккабі Хайфа (ISR) - Будучность (MNE) / Торсхавн (FRO)
Лінфілд (NIR) / Борац Баня-Лука (BIH) - Шахтар Солігорськ (BLR) / Фола (LUX)
Приштина (KOS) / Коннас-Кі (WAL) - Валюр (ISL) / Буде Глімт (NOR)
 
Основний шлях:
 
Динамо Батумі (GEO) / БАТЕ (BLR) - Петрокуб (MDA) / Сівасспор (TUR)
Шкупі (MKD) / Санта-Клара (POR) - Олімпія (SVN) / Біркіркара (MLT)
Пасуш (POR) - Ларн (NIR) / Орхус (DEN)
Аустрія (AUT) / Брейдаблік (ISL) - Абердін (SCO) / Хекен (SWE)
Судува (LTU) / Ракув (POL) - Хаммарбю (SWE) / Марібор (SVN)
ЦСКА Софія (BUL) / Лієпая (LVA) - Погонь (POL) / Осієк (CRO)
КуПС (FIN) / Ворскла (UKR) - Астана (KAZ) / Аріс (GRE)
Уйпешт (HUN) / Вадуц (LIE) - Базель (SUI) / Партизани (ALB)
Люцерн (SUI) - Дріта (KOS) / Фейєноорд (NED)
Трабзонспор (TUR) - Мольде (NOR) / Серветт (SUI)
Локомотив (BUL) / Словацко (CZE) - Копенгаген (DEN) / Торпедо Жодіно (BLR)
Паневежис (LTU) / Войводіна (SRB) - ЛАСК (AUT)
Сочі (RUS) / Кешля (AZE) - Партизан (SRB) / ДАК-1904 (SVK)
Ельфсборг (SWE) / Мілсамі (MDA) - Вележ (BIH) / АЕК (GRE)
РФШ (LVA) / Пушкаш-Академія (HUN) - Гент (BEL) / Волеренга (NOR)
Дюделанж (LUX) / Богеміан (IRL) - ПАОК (GRE)
Чукарички (SRB) / Сумгаїт (AZE) - Хаммарбю (SWE) / Марібор (SVN)
АЕЛ (CYP) / Влазнія (ALB) - Карабах (AZE) / Ашдод (ISR)
Арарат (ARM) / Шльонськ (POL) - Арда (BUL) / Хапоель Беер-Шева (ISR)
Колос (UKR) - Стяуа (ROU) / Шахтар (KAZ)
Хайберніан (SCO) / Санта-Колома (AND) - Гзіра Юнайтед (MLT) / Рієка (CRO)
Кауно Жальґірис (LTU) / ТНС (WAL) - Вікторія (CZE) / Динамо Брест (BLR)
Хайдук (CRO) / Тобол (KAZ) - Аполлон (CYP) / Жиліна (SVK)
Спартак Трнава (SVK) / Сепсі (ROU) - Сутьєска (MNE) / Маккабі Тель-Авів (ISR)
Вітесс (NED) - Дандолк (IRL) / Левадія (EST)
Хабнарф'йордюр (ISL) / Русенборг (NOR) - Домжале (SVN) / Хонка (FIN)
Університатя (ROU) / Лячі (ALB) - Андерлехт (BEL)
 
Перші матчі пройдуть 5 серпня, матчі-відповіді відбудуться 12 серпня.
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
За матеріалами: iSport.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua
Читати коментарі