Шахтар здобув комфортну перемогу над Металістом 1925

iSport.ua,  13 серпня 2021, 21:25
0
167

"Гірники" перемогли суперника завдяки голам Степаненка і Траоре.

Шахтар обіграв Металіст 1925 у матчі четвертого туру чемпіонату України. Поєдинок відбувся на київському НСК Олімпійський і завершився з рахунком 2:0.

Перший тайм пройшов без забитих голів. "Гірники" контролювали гру й організували кілька непоганих атак, але до взяття воріт справа так і не дійшла.

На 49-й хвилині Тарас Степаненко вивів свою команду вперед після розіграшу кутового.

Через 30 хвилин Траоре подвоїв перевагу Шахтаря. Форвард вбіг до штрафного, отримав передачу від Матвієнка та пробив по воротах із близької відстані.

Після чотирьох турів "гірники" набрали дев'ять очок і піднялися на третє проміжне місце в турнірній таблиці. Металіст 1925 розташувався на сьомій сходинці (шість балів).

Шахтар - Металіст 1925 2:0
Голи: Степаненко, 49, Траоре, 80

Шахтар: Трубін - Додо, Кривцов, Марлон, Ісмаїлі (Матвієнко, 46) - Майкон (Маркос Антоніо, 53), Степаненко - Тете (Марлос, 68), Судаков (Алан Патрік, 46), Соломон - Траоре (Сікан, 83).

Металіст 1925: Сидоренко - Ременюк, Єрмаков, Ткачук, Шершень, Западня - Голодюк (Задерака, 82), Габелок - Протасов (Дмитренко, 81), Фабіньйо (Марлісон, 82), Батюшін (Кравченко, 86).

Попередження: Марлон, Кривцов - Западня, Ременюк, Шершень, Батюшін.