Інгулець здобув вольову перемогу над Львовом

iSport.ua,  23 серпня 2021, 21:40
0
306

Команда Лавриненка здобула першу перемогу в сезоні.

Інгулець здобув перемогу над Львовом з рахунком 2:1 у заключному матчі п'ятого туру УПЛ.

Господарі поля почали активніше, вони ж відкрили рахунок. Надалі саме підопічні Анатолія Безсмертного мали ініціативу, створили ще кілька хороших можливостей, щоб збільшити рахунок.

Інгулець у першому таймі найреальніший шанс упустив буквально перед свистком на перерву, а в другому турі гості змогли переломити хід гри.

Інгулець за дуже короткий проміжок часу не просто зрівняв рахунок, а й вийшов уперед після голів Козака і Сітало.

У час, що залишився, галичани майже без зупинки атакували, а Інгулець вибігав у контратаки - і ближчими до голу були саме гості, але глядачі більше не побачили забитих м'ячів.

Для Інгульця це перша перемога в сезоні.

ПФК Львів - Інгулець 1:2

Голи: Грисьо, 14 - Козак, 53, Сітало, 54

ПФК Львів: Ільющенков - Зозуля, Крушинський, Махмутович, Якимець - Грисьо (Нич, 72), Політило (Чиряк, 83), Довгий (Брикнер, 72), Ернест (Семенів, 86) - Альваро (Шина, 71) - Ренан.

Інгулець: Шуст - Полегенько, Ковальов, Салем, Опанасенко - Шишка (Поспєлов, 88) - Шарай (Асмелаш, 89), Бартулович (Коробенко, 65), Запорожець, Козак (Коваленко, 64) - Сітало (Гопей, 79).

Попередження: Довгий.