iSport.ua,  15 вересня 2021, 00:02
0
549

Каталонський клуб нічого не зміг протиставити чинним чемпіонам Німеччини.

Мюнхенська Баварія здобула впевнену перемогу над Барселоною у матчі першого туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Зустріч пройшла на стадіоні Камп Ноу і завершилася з рахунком 3:0 на користь підопічних Юліана Нагельсманна.

Мюнхенці вийшли вперед на 34-й хвилині - голом відзначився нападаючий Томас Мюллер. Форвард прийняв м'яч на краю штрафного і завдав прицільного удару по воротах тер Штегена.

На початку другого тайму Роберт Левандовскі подвоїв перевагу гостей. А на 85-й хвилині польський форвард довів рахунок до розгромного.

Завдяки перемозі Баварія набрала перші три очки в нинішньому розіграші ЛЧ. Команда Нагельсманна розташовується на першому рядку групи Е. Барселона займає останнє місце.

В іншому матчі квартету Е київське Динамо розписало нічию з Бенфікою.

Барселона - Баварія 0:3
Гол: Мюллер, 34, Левандовскі, 56, 85

Барселона: Тер-Штеген - Роберто (Демір, 59), Араухо, Гарсія (Мінгеса, 66), Піке, Альба (Бальде, 74) - Педрі, Бускетс (Гаві, 59), Ф. Де Йонг - Л. Де Йонг (Коутіньйо, 66), Депа.

Баварія: Ноєр - Павар (Ернандес, 66), Упамекано, Зюле (Станишич, 82), Девіс - Кіммі, Горецький - Мусіала (Гнабрі, 70), Мюллер (Забітцер, 82), Сані (Коман, 83) - Левандовскі.

Попередження: Гаві - Упамекано, Кіммі.