Шериф Вернидуба сенсаційно обіграв Реал на Сантьяго Бернабеу

iSport.ua,  28 вересня 2021, 23:52
0
815

Команда українського фахівця здобула другу поспіль перемогу у групі Ліги чемпіонів.

Молдавський Шериф здобув перемогу над мадридським Реалом у поєдинку другого туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Матч пройшов на стадіоні Сантьяго Бернабеу і завершився з рахунком 2:1 на користь підопічних Юрія Вернидуба.

Першими забили гості. На 25-й хвилині узбецький форвард Жасур Яхшібоєв вразив ворота "вершкових". Реал зміг відігратися лише на 65-й хвилині - голом відзначився Карім Бензема.

Усе йшло до того, що Шериф повезе з Мадрида нічию, проте за хвилину до кінця основного часу матчу Себастьян Тілль остаточно шокував підопічних Карло Анчелотті, пробивши точно в дальню від себе "дев'ятку".

За підсумками двох турів команда Юрія Вернидуба очолює групу D, набравши шість очок. Реал йде третім, маючи один бал в активі.

В іншому матчі квартету D донецький Шахтар зіграв внічию з міланським Інтером (0:0).

Реал - Шериф 1:2

Голи: Бензема, 65 - Яхшібоєв, 25, Тілль, 90.

Реал Мадрид: Куртуа, Начо (Родріго, 66), Алаба, Мілітао, Мігель Гутьєррес (Кроос, 66), Каземіро (Модріч, 66), Вальверде, Камавінга, Бензема, Азар (Йович, 66), Вінісіус Жуніор.

Шериф: Атанасіадіс, Фернандо, Арболеда, Дуланто, Крістіано, Коловос (Ніколов, 90), Тілль, Аддо, Траоре, Кастаньєда (Джульєн, 78), Яхшібоєв (Бруно, 57).

Попередження: Арболеда, Каземіро, Аддо, Дуланто, Йович, Тілль.