Арбітр повинен був призначити Зорі пенальті - тренер ЦСКА Софія

Корреспондент.net,  22 жовтня 2021, 10:23
0
119
Младенов незадоволений роботою арбітра в матчі із Зорею

Наставник болгарської команди Стойчо Младенов підбив підсумки програного поєдинку Ліги конференцій.

ЦСКА погано провів другий тайм проти Зорі. І цьому немає жодних пояснень. Про це заявив після матчу третього туру групового етапу Ліги конференцій головний тренер болгарського клубу Стойчо Младенов. Водночас український клуб, створивши один момент, забив один гол і переміг.

Також фахівець поскаржився на дії головного арбітра, який, на його думку, повинен був призначати пенальті у ворота гостей.

"Усі бачили рішення суддів, які ми оскаржували. Особливо, гру захисника руками. Але я не можу коментувати роботу арбітрів. Було ще два 100% моменти, в яких арбітр не призначив пенальті. Я не знаю, чому.

Ми будемо боротися до кінця, хоча наші шанси зараз зменшилися. Я не можу пояснити, чому ми віддали ініціативу у другому таймі, будемо це аналізувати. Обговоримо і приймемо правильні рішення", - цитує Младенова Sportal.bg.

Нагадаємо, Зоря перемогла в Софії місцевий ЦСКА 1:0 завдяки голу іранця Алах’яра на 65-й хвилині. Луганчани стали першим українським клубом, який переміг в груповому раунді єврокубків цього сезону.