Аллахьяр приніс Зорі перемогу над ЦСКА

iSport.ua,  21 жовтня 2021, 23:57
0
250

У матчі третього туру групового етапу Ліги конференцій луганська Зоря на виїзді зіграла проти ЦСКА Софія.

З перших же хвилин господарі поля взяли м'яч під свій контроль і почали активно йти в атаку - вже на 2-й хвилині Кері спробував забити, але не влучив у площину воріт. А на 7-й хвилині міг відзначитися Вілдсхут, але Мацапура впорався з його ударом.

Через деякий час небезпечний момент був у Кайседо, якого залишили без опіки. Він увірвався в штрафну Зорі і пробив з гострого кута - Мацапура був на місці.

Перший небезпечний момент у Зорі був на 30-й хвилині - після кутового на користь ЦСКА підопічні Скрипника рвонули в контратаку, і Громов з правого флангу віддав передачу в штрафну, але захисники перехопили м'яч і самі пішли вперед, але не зуміли забити.

У підсумку перша половина зустріч так і завершилася з рахунком 0:0. Господарі набагато більше володіли м'ячем і змушували гостей фолити. Зоря не створила реальних небезпечних моментів біля воріт ЦСКА, лише раз за 45 хвилин пробивши, і то мимо воріт.

Однак вже на старті другої половини зустрічі гравці луганського клубу почали грати набагато гостріше. Вже на 48-й хвилині шанс забити був у Булеца, який головою пробив після подачі зі штрафного, але не влучив. Потім момент був у Шахаба, але йому не вистачило точності.

Підопічні Віктора Скрипника стали набагато частіше йти вперед, що, в підсумку, призвело до голу на 65-й хвилині. Аллахьяр з кута штрафного майданчика шикарним обвідним ударом відправив м'яч точно в дальній кут. Іранець навіть не підняв голови, коли завдавав цей удар.

Пропущений м'яч змусив суперника більше нервувати і фолити, і арбітр став "обдаровувати" гравців ЦСКА жовтими картками. При цьому господарі також і створювали моменти. Так, на 76-й хвилині Мухар був близький до голу, але намагався пробити незвичайним ударом, і у нього не вийшло.

На 84-й хвилині софійський колектив рвонув в атаку, і в штрафній було падіння. Господарі поля відразу стали апелювати, вимагаючи пенальті, але арбітр не побачив порушення в цьому епізоді, та ще й показав Мазіку жовту за надмірні емоції.

Після цього у ЦСКА було відразу два моменти забити - спочатку пробив Маттей, але врятував Мацапура, потім Варла, і знову голкіпер був на місці.

У компенсований час господарі залишилися в меншості - Віон, який вийшов на заміну,  прямою ногою в'їхав в суперника, і арбітр показав йому пряму червону картку. Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу Зорі.

Отож луганчани вперше виграли в Лізі конференцій і здобули важливі три очки, піднявшись на третє місце в групі С.

У наступному турі Зорі знову зіграє проти ЦСКА, але вже на своєму полі. Поєдинок відбудеться в четвер, 4 листопада, о 19:45 за київським часом.

ЦСКА Софія - Зоря - 0:1

Гол: ... - Аллахьяр, 65.

ЦСКА Софія: Бузатто - Туринцов, Маттей, Лам, Мазік - Йомов (Крастев, 83), Мухар, Жеферсон (Віон, 73), Вілдсхут (Бе, 73) - Кері (Варела, 57) - Кайседо.

Зоря: Мацапура - Фаворов, Імереков, Снурніцин, Хомченовський - Аллахьяр, Булеца (Крістіан, 87), Цвек, Громов - Гладкий, Шахаб.

Попередження: Маттей (46), Вілдсхут (69), Кайседо (78), Мазік (84), Лам (86) - Хомченовський (28), Цвек (89), Фаворов (90 + 7).

Вилучення: Віон (90 + 3, пряма червона).