iSport.ua,  21 листопада 2021, 15:52
0
199

Команди не змогли виявити найсильнішого.

У неділю, 21 листопада, у рамках 15-го туру УПЛ Минай приймав Інгулець. Матч завершився внічию з рахунком 2:2.

Першим удалося забити гостям, а саме Максиму Ковальову. Українець на 28-й хвилині матчу розпечатав ворота суперника.

Минай не довго сумував через лідирування Інгульця, перевернувши хід матчу вже до перерви. Голи Селезньова та Горіна допомогли клубу вийти вперед.

Коли матч наближався до завершення, нападаючий гостьової команди Михайло Плохотнюк зміг вирвати для Інгульця один бал, забивши на 80-й хвилині м'яч.

Минай - Інгулець 2:2

Голи: Селезньов, 39, Горін, 45+1 - Ковальов, 28, Плохотнюк, 80

Минай: Кучер – Гончар, Горін, Семенко, Синегуб – Месхі, Петрусенко – Білоног (Байдал, 76), Хахльов, Б. Коваленко (Кобак, 76) – Селезньов (Вишневський, 56).

Інгулець: Гальчук – Асмелаш, Поспєлов, Ковальов, Опанасенко (Головкін, 83) – Коробенко (І. Коваленко, 46) – Полегенько, Запорожець, Бартулович (Лупашко, 46), Козак (Шарай, 62) – Гопій (Плохотнюк).

Попередження: Петрусенко, Месхи - Коробенко, Бартулович, Гопей

Вилучення: Месхи, 90+2