Динамо обіграло Баварію у Юнацькій лізі чемпіонів

0
355
Динамо було сильнішим за Баварію в Лізі чемпіонів U-19

Молоді гравці київського клубу не зазнали проблем у домашньому поєдинку проти аутсайдера групи.

Динамо обіграло Баварію у Юнацькій Лізі чемпіонів. Кияни дуже добре розпочали матч проти аутсайдера групи Е та відкрили рахунок уже на сьомій хвилині матчу. Гол на свій рахунок записав Яцик.

Однак наступний забитий м'яч глядачі побачили лише у середині другого тайму. На 69-й хвилині суддя призначив одинадцятиметровий удар за порушення проти Волошина. Вирок привів у дію Бражка, який вміло розвів воротаря та м'яч різними кутами.

Варто зазначити, що гості до кінця боролися на полі, за що були винагороджені голом на першій доданій хвилині у виконанні Дібрані. 2:1 перемога Динамо.