iSport.ua,  4 грудня 2021, 18:51
0
214

Полтавському клубу вдалося вирвати один бал.

У суботу, 4 грудня, в рамках 17 туру УПЛ Рух приймав Ворсклу. Матч завершився внічию з рахунком 0:0.

Зазначимо, що на 38 хвилині господарі не змогли реалізувати пенальті. Дмитро Різник відбив п'ятий 11-метровий поспіль, тим самим поставив рекорд.

Також на 61-й хвилині Ворскла залишилася у меншості, проте львівський колектив не зміг реалізувати цю перевагу.

Після 17 турів Рух йде на 11 місці з 17 балами, а Ворскла займає 5 рядок, набравши 32 очки.

Рух - Ворскла 0:0

Рух: Паньків – Сич, Дідик, Білий, Роман – Сапуга, Федорчук – Альваренга (Рунич, 71), Таллес, Бойчук (Мисик, 66) – Клімчук.

Ворскла: Різник – Пердута, Чеснаков, Яворський, Якубу – Челядін, Пуцлін – Рангел, О. Тілль (Пешич, 75), Кане – Степанюк (Кравчук, 46).

Попередження: Бойчук, 35, Альваренга, 59 – Пуцлін, 28, Кравчук, 53.

Вилучення: Кравчук, 61