iSport.ua,  8 грудня 2021, 06:47
0
436

Роберто Де Дзербі підбив підсумки нічиї проти молдавського клубу.

Головний тренер донецького Шахтаря Роберто Де Дзербі прокоментував нічийний результат у матчі шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів проти молдавського Шерифа (1:1).

"У першому таймі Шериф чекав на нас в обороні. У нас було мало можливостей знайти вільні зони, але ми домінували у грі. У другому таймі Шериф грав на 20-30 метрів уперед, і ми менше домінували у грі, але у нас була можливість більше грати в глибину, чого не було в першій частині гри. Ми створили багато шансів, щоб забити в обох таймах, але не забили.

Я не пам'ятаю ударів Шерифа, але на останній секунді ми пропустили через помилку. Але проблема в тому, що ти маєш забивати, щоб закрити матч та крапка. А якщо ти допускаєш таку помилку, матч лишається відкритим до кінця".

"Думаю, щось робитимемо в січні з трансферами, але різниця між минулим і сьогоднішнім матчами з Шерифом, що сьогодні ми бачили прогрес кількох гравців, таких як Судаков та Бондаренко. Ми замінили Судакова, бо він отримав травму. Бондар у першому матчі не грав, у Кривцова також були проблеми.

Дивіться, я в Україні іноземець. Я поважаю всіх, я не дивлюся на те, що гравець італієць, бразилець чи українець, але звісно я маю приймати рішення, бо в Україні є ліміт на легіонерів. Ми грали з п'ятьма українцями в Мадриді, і, як видно, я вибираю склад виключно за суперником і не дивлюся, хто якої національності.

Мораес та Марлос залишать Шахтар узимку? Зараз ми маємо думати про матч проти Олександрії, бо ми маємо перемогти. Решту ми розглянемо у січні".

Де Дзербі прокоментував заміну воротаря на останніх хвилинах зустрічі.

Ви подивилися матч сьогодні? Ми заслужили виграти чи зіграти нічию? Якби ми виграли, ви задали б таке запитання? Одне і теж?

Шевченко заслужив зіграти у Лізі чемпіонів навіть п'ять хвилин, бо він справжній професіонал і завжди тренувався чудово. Тому я вважаю, що це було правильно і зовсім не стосується поваги до суперника. Ми мали перемогти 5:0, тому що у нас було багато шансів забити. Якщо ви думаєте інакше, я поважаю вашу думку", - зазначив Де Дзербі на післяматчевій прес-конференції.