У стикових матчах у Норвегії зіграли божевільний матч

Текст: ,  16 грудня 2021, 15:26
0
673
Єрв вирвав путівку до найвищого дивізіону Норвегії

Бранн та Єрв забили шість голів в овертаймі і пробили 18 післяматчевих пенальті на двох.

Шаленою вийшла розв'язка матчу за право зіграти у вищому дивізіоні чемпіонату Норвегії. На стадіоні в Осло зійшлися Бран та Єрв. Основний час поєдинку закінчився внічию 1:1. Причому справжнім героєм став воротар Єрва, який потяг одразу два пенальті від гравців Бранна.

Ну а вже в овертаймі команди видали справжню гольову феєрію, забивши на двох відразу шість голів. А доля путівки до вищого дивізіону вирішилася у серії післяматчевих пенальті лише після дев'яти пробитих кожною командою одинадцятиметрових. Перемогу у поєдинку здобув Єрв.