Нерес оформив дубль і допоміг Шахтарю перемогти Црвену Зірку

Корреспондент.net,  31 січня 2022, 17:52
0
285
Нерес відзначився дебютними голами за Шахтар

Нападник донецького клубу в товариському матчі на зборах забив свої перші голи за команду.

Непростим вийшов для донецького Шахтаря товариський матч із Црвеною Зіркою на тренувальному зборі в Туреччині.

Після першого тайму "гірники" упевнено вигравали 2:0. Відкрив рахунок Мудрик, а другий гол на рахунку новачка донецького клубу бразильця Нереса.

Проте серби не склали рук, і вже до середини другого тайму змогли відновити рівновагу у рахунку 2:2. Автором одного з м'ячів став колишній захисник київського Динамо Олександр Драгович.

І все ж таки, Шахтар зумів вирвати перемогу в поєдинку. Той самий Нерес оформив дубль у воротах суперників і приніс українському клубу перемогу з рахунком 3:2.

Нагадаємо, раніше Шахтар розгромно виграв у Вольфсбергера (4:1) та зіграв унічию з Маріуполем (0:0).

ТЕГИ: Шахтер ДонецкЦрвена Звездабразилецтренировочный сбордубль