Манчестер Юнайтед у насиченому матчі вирвав нічию в Атлетіко

iSport.ua,  23 лютого 2022, 23:54
0
89

"Матрасники" не зуміли втримати переможний рахунок.

У середу, 23 лютого, Атлетіко Мадрид на своєму полі приймав Манчестер Юнайтед у рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Перші хвилини зустрічі пройшли загалом досить спокійно, але господарі трохи більше домінували в атакувальних діях, що швидко дало свої плоди.

Уже на 7-й хвилині зустрічі "матрацники" відкрили рахунок. Усе почалося із заробленого кутового, який подав Еррера. На його подачу в штрафний майданчик відреагував Магуайр і виніс м'яч зі свого штрафного майданчика.

Жоау Фелиш празднует гол в ворота МЮ
Жоау Феліш святкує гол у ворота МЮ / Джерело: Getty Images

Першим на підбиранні виявився Лоді, який утік від Фреда і навісив у воротарський, де Жоау Феліш пробив головою і від ближньої стійки м'яч залетів у сітку - 1:0.

Манкуніанці досить швидко зібралися після пропущеного м'яча. На 15-й хвилині шанс відновити паритет був у Фернандеша - Рашфорд розібрався із двома суперниками та відпасував на Бруну, але Савич переправив м'яч на кутовий.

Однак із більшістю атак "червоних дияволів" господарі поля досить впевнено справлялися - щільно грали у захисті, старанно закриваючи усі зони та здорово перехоплювали м'яч.

Кадр с матча Атлетико - Манчестер Юнайтед
Кадр із матчу Атлетіко - Манчестер Юнайтед / Джерело: Getty Images

Підопічні Симеоне, хоч і вели у рахунку, продовжували досить активно виходити вперед. Добре працювала зв'язка Врсалько - Лоді, проте постійно не вистачало фінального удару по воротах.

На 28-й хвилині Феліш міг оформити дубль - він з розвороту пробив по м'ячу, що летів на ногу, але вище воріт. Через кілька хвилин уперше в матчі відзначився Роналду, але пробив повз ворота.

Наприкінці першого тайму близьким до гола був Врсалько - він пробив головою, але влучив у перекладину.

Криштиану Роналду
Кріштіану Роналду / Джерело: Getty Images

На старті другої половини зустрічі "матрацники" знову були близькі до другого голу - Льоренте прийняв м'яч на підбиранні після подачі з кутового і пробив, але повз. А потім ініціатива перейшла до гостей.

Так, на 55-й хвилині "червоні дияволи" розпочали перспективну атаку - Фернанде на лівому півфланзі отримав м'яч, але ворота йому перекрив захисник. Бруну зіграв назад, і якби хоч хтось із партнерів там був, то міг би бути гол, але там нікого не було.

Через пару хвилин Рашфорд зважився на далекий удар, але відправив м'яч набагато вище за ворота. Атлетіко продовжував боротися, і Корреа отримав шанс забити, але влучив у Варана.

Хоау Фелиш и Рафаэль Варан
Хоау Феліш та Рафаель Варан / Джерело: Getty Images

У середині тайму головний тренер Манчестер Юнайтед почав проводити заміни, й одразу ж загострив гру англійців Матич. А ось Атлетіко на той час уже серйозно просів - тієї жвавості та активності у діях, які були у першому таймі, вже не залишилося.

Звичайно, "матрацники" зрідка відповідали небезпечними атаками, але безуспішними. В одному з моментів Феліш наважився на удар через себе, але пробив дуже неточно. На цьому фоні Сімеоне все ж таки вирішив випустити свіжіших гравців.

На 79-й хвилині відзначиться міг зірковий форвард "червоних дияволів" Кріштіану Роналду - він пробивав з гарної точки штрафний удар, але відправив м'яч вище за ворота. А через хвилину після цього спрацювала одна із замін Рангніка.

Энтони  Эланга празднует забитый гол
Ентоні Еланга святкує забитий гол / Джерело: Getty Images

Бруну Фернандеш - лідер у списку асистентів Ліги чемпіонів, віддав тонкий пас на молодого вінгера Елангу, виводячи його віч-на-віч із воротарем. Ентоні своїм шансом скористався та низом закотив м'яч у дальній кут - 1:1.

Останні 10 хвилин зустрічі Атлетіко намагався забити вперед, але спроби були марні. Найближчим був Антуан Грізманн, що вийшов на заміну, але він з гострого кута влучив у перекладину. Перед фінальним свистком МЮ міг забити, але Облак врятував свої ворота.

Зрештою зустріч так і завершилася внічию - 1:1. Тепер доля путівки до чвертьфіналу вирішуватиметься у матчі-відповіді в Манчестері, який відбудеться 15 березня о 22:00 за київським часом.

Атлетіко - Манчестер Юнайтед – 1:1
Голи: Феліш, 7 Еланга, 80.

Атлетико: Облак – Врсалько, Савич, Хіменес, Рейнілдо, Лоді (Лемар, 76) - Льоренте, Кондогбія, Еррера - Корреа, Феліш (Грізман, 76).

Манчестер Юнайтед: де Хеа - Лінделеф (Ван-Бісака, 66), Варан, Магуайр, Шоу (Теллес, 67) - Фред, Погба (Матич, 66) - Рашфорд (Еланга, 75), Фернандеш, Санчо (Лінгард, 82) - Роналду.

Попередження: Еррера (45+1), Рейнілду (63), Льоренте (77), Хіменес (78) - Шоу (50), Лінделеф (60), Рашфорд (65), Фред (74), Теллес (83).