Безус після переможного гола закликав закрити небо над Україною

0
842
Безус приніс перемогу Генту у матчі чемпіонату

Півзахисник Гента закликав світову спільноту допомогти припинити бомбардування мирного населення.

Перемогою закінчився для бельгійського Гента матч 30-го туру національного чемпіонату проти Зюлте Варегем. Перемогу у домашньому матчі клубу приніс Роман Безус.

Український півзахисник розпочав матч на лаві запасних, але в середині другого тайму, за нічийного рахунку, його випустил для порятунку трьох очок.

Безус впорався з поставленим завданням на відмінно. Саме його точний удар на 4-й доданій хвилині приніс Генту перемогу з рахунком 2:1.

Найважливіший гол гравець відсвяткував з українським прапором та футболкою з написом Close the Sky (Закрийте небо), закликавши у такий спосіб світову спільноту відреагувати на обстріл російськими окупантами мирних українців.