0
441
Спортинг сповна скористався відсутністю ігрової практики в динамівців

Кияни в 1/8 фіналу програли Спортінгу U-19 з Португалії та вибули з турніру.

Київське Динамо не змогло подолати стадію 1/8 фіналу юнацької ліги УЄФА. Кияни зустрічалися на цій стадії з португальським Спортінгом U-19. Нагадаємо, матч мав відбутися в Києві ще на початку березня, але через вторгнення російських окупаційних військ відбувся тільки зараз і пройшов у Румунії.

Динамівці, які через військові дії позбавлені можливості проводити офіційні матчі, вийшли на матч не в найкращій фізичній формі. Зрештою відсутність ігрової практики вирішила результат поєдинку.

Після двох провалів на лівому фланзі захисту португальці зусиллями Кабрала вже в першому таймі отримали фору у два м'ячі. У другому таймі динамівці змогли відіграти один гол, відзначився Володимир Бражко з пенальті. Але на більше в підопічних Костюка просто не вистачило сил. Перемога Спортінга 2:1.