Збірна України обіграла Емполі в товариському матчі

0
1488
Україна обіграла Емполі

Національна команда продовжує підготовку до відбіркових поєдинків до ЧС-2022 у Катарі.

Україна перемогла італійський Емполі у черговому товариському благодійному матчі. Клуб із Серії А чинив опір команді Петракова лише в першому таймі, після якого на табло горіли цифри 1:1, в українців забив Яремчук.

Проте вже на самому старті другої половини Караваєв вивів нашу команду вперед, а ще за сім хвилин після цього Пихальонок встановив остаточний рахунок - 3:1 на користь України

Нагадаємо, що вже сьогодні, 18 травня, українці проведуть ще один товариський матч. Суперник - хорватська Рієка.

Збірна України - Емполі 3:1

Голи: Яремчук, 26, Караваєв, 46, Пихальонок, 53 - Ла Мантіа, 45

Україна: П'ятов (Бущан, 46) - Караваєв, Забарний, Попов (Бондар, 77), Матвієнко - Степаненко, Пихальонок (Сидорчук, 84) - Циганков (Зубків, 77), Шапаренко, Мудрик (Буяльський, 84) - Яремчук, (Довбик, 77)