Текст: ,  30 червня 2022, 09:05
0
3058
Динамо Київ поступилося в товариському матчі Лозанні

Київський клуб провів другий товариський матч у рамках підготовки до нового сезону.

Динамо програло у другому товариському матчі у рамках швейцарського підготовчого збору. У середу, 29 червня, кияни зустрічалися з Лозанною і начисто поступилися супернику 0:2.

Усі голи були забиті ще в першому таймі, та обидва на рахунку хавбека Трея Койла. Англієць відзначився на 5-й та 44-й хвилинах. Зазначимо, що у цьому поєдинку не грали гравці збірної України, які продовжують відновлюватись після минулого сезону.

Наступний товариський матч Динамо проведе 2 липня. Суперником киян стане швейцарський Сьйон.

Товариський матч. Швейцарія

Лозанна – Динамо Київ – 2:0

Голи: Койл, 5, 44

Лозанна (старт): Шпігер - Гриппо, Хусич, Соу, Гігер, Зоукіт, Кустодіо, Швіцер, Санчес, Койл, Коялілу.

Динамо: Нещерет (Бойко, 55) – Кравченко, Блль, Біловар (Бурда, 55), Вівчаренко (Дубінчак, 55) – Андрієвський (Яцик, 55), Шепелєв (Гармаш, 55), Буяльський (Царенко, 72), Ст. Волошин (Антюх, 46), Ванат (Малюк, 72) - Бесєдін (Волошин, 55).