Луческу: Помилки, за які нас покарав суперник, неприпустимі

Текст: ,  17 жовтня 2022, 09:06
0
765
Луческу залишився незадоволеним грою своїх підопічних

Головний тренер київського Динамо підбив підсумки матчу української Прем'єр-ліги проти Шахтаря.

Причиною поразки Динамо у матчі із Шахтарем стали індивідуальні помилки футболістів. Про це на післяматчевій прес-конференції заявив наставник київського клубу Мірча Луческу.

На думку фахівця, гра була рівною, поки його команда не пропустила перший гол із кутового. Також наставник "біло-синіх" поскаржився на втому своїх гравців.

"Шахтар заслужив на цю перемогу, яка відбулася на тлі наших неймовірних помилок. Шахтар виглядав свіжішим, грав на інших швидкостях. Ми не могли піднятися на цей рівень швидкості, поступалися в цьому компоненті супернику.

Гра була рівною до певного моменту, поки ми не пропустили суперника на кутовому, коли пропустили перший гол. Подібне повторилося за іншого кутового і в епізоді з пенальті. Відсутність концентрації уваги при стандартах дозволила супернику забити м'яч та заробити пенальті. Руслан - молодець, що витягнув цей м'яч.

Початок другого тайму був добрим для нас, ми забили хороший гол, але відразу, буквально за хвилину, пропустили випад суперника. Судаков протяг м'яч, Мудрик увірвався в середину... Це те, про що я казав, те, що він робить добре. Потрібне було підстрахування партнерів. У першому таймі ми чудово справлялися з цими проходами Мудрика, а в другому згаяли, і він забив гол. Потім швидко трапилося вилучення і третій м'яч, також на тлі наших помилок. Довгий пас, який мав прочитати і воротар, і захисники. Помилки призводять до голів, а голи приносять перемогу.

Усі ці помилки, за які нас покарав суперник, для мене неприпустимі. Незрозуміло, як Забарний міг обробити м'яч. Нічого небезпечного епізод не віщував, треба було зіграти просто, а він відпустив м'яч. Напевно, арбітри могли обмежитися і жовтою карткою, бо, здається, ще один наш гравець був трохи нижче. Але суперник використав свій шанс, і наш гравець був вилучений.

Після другого голу Шахтар контролював хід матчу, а ми поспішали, метушилися, до того ж залишилися в меншості. Я не бачив впевненості у діях своїх підопічних", - наводить слова Луческу офіційний сайт Динамо.

Нагадаємо, донецький Шахтар обіграв київське Динамо 3:1 у сьомому турі української Прем'єр-ліги.

ТЕГИ: пресс-конференцияМирча ЛуческуДинамо КиевШахтер ДонецкУПЛ