0
409
Рух на стадіоні Галатасарая почувався як вдома

Львівська команда обіграла однолітків із стамбульського клубу у них на полі.

Рух продовжує впевнено рухатися у раунді Шлях чемпіонів у Юнацькій лізі УЄФА. У фіналі змагань львівській команді протистоїть турецький Галатасарай.

Зазначимо, що букмекери спочатку не вірили в український клуб, віддаючи перевагу турецьким футболістам. Але Рух присоромив песимістів після першого матчу.

Львів'яни впевнено обіграли суперника на його полі. Зазначимо, що гості не стали відкладати справу на безрік і вже після восьми стартових хвилин вигравали 2:0.

І хоча господарям вдалося ще до перерви один м'яч відіграти, у другій половині українська команда ще раз забила і завершила поєдинок з рахунком 3:1 на свою користь.

Юнацька ліга УЄФА. Шлях чемпіонів. Фінал. Перший матч

Галатасарай U-19 – Рух U-19 – 1:3

Голи: Акман, 34 – Столярчук, 5, Ердем, 8 (автогол), Добрянський, 79

Матч-відповідь пройде 2 листопада. Переможець цього протистояння зустрінеться у першому раунді плей-оф з однією з команд, яка посіла друге місце у груповому раунді етапу Представники ліг.