Шахтар вийшов в 1/8 фіналу Ліги Європи, обігравши Ренн у серії пенальті

iSport.ua,  24 лютого 2023, 00:52
0
734

Донецький колектив продовжить свій виступ у поточному єврокубковому сезоні.

У четвер, 23 лютого, в рамках матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи Ренн на своєму полі приймав Шахтар. У першій грі "гірники" здобули перемогу з рахунком - 2:1.

З перших хвилин поєдинку французький колектив показав свій настрій на поєдинок - Ренн дуже сильно та активно атакував ворота Шахтаря. Трубін зробив кілька розкішних сейвів після ударів Спенса, Маєра, Трюффера. Якби не гра українського голкіпера, то рахунок було б відкрито.

У середині тайму Шахтар відкрив рахунок, а автором голу став Траоре. Форвард був першим на відскоку після кутового, а потім відправив м'яч у ворота. Щоправда після моменту арбітр скористався VAR, який зафіксував гру рукою у Бондаренка. Гол скасували.

Після епізоду, що трапився, гра трохи заспокоїлася. Але що було стабільним, то це гра Трубіна, який здійснив кілька важливих сейвів до перерви.

Старт другого тайму видався провальним для Шахтаря. Ренну вдалося забити, а автором голу став Екамбі. Французький клуб провів контратаку, яка завершилася точним пасом на Гуїрі та сильним ударом Екамбі.

Середина другого тайму пройшла у боротьбі та у фолах. Попри це команди створили свої моменти. Конопля відразу пробив, але Манданда зробив шикарний сейв у стрибку. Потім Доку міг забити другий у ворота Шахтаря, але захисники не дозволили долетіти м'ячу до воріт.

Наприкінці основного часу господарі мали всі шанси, щоб перемогти з потрібним рахунком, але не вистачило їм точності. Спочатку Трюффер пробив вище воріт, а потім Те пробив потужно, але Трубін відбив.

У першому екстра-таймі Ренн продовжив домінувати на полі, що призвело до кількох небезпечних моментів. Найкращий шанс мав Гуїрі, але Трубін знову був чудовий на лінії воріт. Другий екстра-тайм почався блискавично і тріумфально для Ренна. Доку виграв боротьбу у Матвієнка, віддав на Салаха і той забив у порожні ворота. Здавалося, що шансів відігратися у Шахтаря немає, але Белосян зрізав м'яч у ворота. Таким чином, гра перейшла до серії пенальті.

У серії пенальті у Шахтаря не забили Бондар та Сікан, але Трубін зробив кілька сейвів, що дозволило команді вийти в 1/8 фіналу Ліги Європи.