Текст: ,  6 квітня 2023, 11:26
0
873
Хаві розчарований результатом матчу з Реалом

Головний тренер Барселони вважає несправедливою поразку своєї команди у півфіналі Кубка Іспанії.

Барселона не мала б розгромно програти Реалу у півфіналі Кубка Іспанії. Так вважає головний тренер каталонського клубу Хаві.

На думку фахівця, його підопічні мали б у суперника виграти щонайменше перший тайм, проте змарнували моменти.

"Вважаю, що перший тайм мав закінчитись на нашу користь. Це дуже важка поразка, таке складно прийняти. Другий гол став для нас покаранням з небес. Є ще дещо, чого нам потрібно навчитись. Ми дуже гарно зіграли перший тайм, але не здобули переваги.

Я не один раз говорив, що Реал є фаворитом на будь-якому турнірі. Це переможець Ліги чемпіонів, гарна команда, і ми це побачили.

Думаю, що ми вели боротьбу щосили, хоча дехто може сказати, що це не так. У футболі важливим є використання моментів, тоді як ми свої змарнували. Відчуваємо певну безпорадність від того, що не вийшли у фінал.

Реал же я вітаю, він надзвичайно гарно зіграв другий тайм і вів дововижну боротьбу. Можна Реалу щось і пробачити, але він не буде пробачати.

Якщо у цьому сезоні ми виграємо Ла-Лігу та Суперкубок, нинішня поразка не попсує дуже гарну компанію. Проте ця поразка нікого не може залишити байдужим", – наводить слова Хаві Marca.

Нагадаємо, що Реал переміг Барселону у півфінальному матчі у відповідь Кубка Іспанії з рахунком 4:0.