Ярмоленко зробив асист, але команда Реброва втратила перемогу

Текст: ,  24 квітня 2023, 09:09
0
951
Ярмоленко та Аль-Айн продовжують боротися за чемпіонство

У чемпіонаті ОАЕ клуб українських представників не зумів виграти важливий поєдинок у боротьбі за чемпіонство.

Аль-Айн у божевільному матчі втратив перемогу у 24 турі чемпіонату ОАЕ. Команда, яку очолює Сергій Ребров, грала у 24-му турі на виїзді з Бані Ясом.

Перший тайм пройшов без голів, а одразу після перерви Аль-Айн взяв гру під свій контроль. Протягом перших 16 хвилин підопічні Реброва забили два голи. Одне взяття воріт відбулося після асиста вінгера збірної України Андрія Ярмоленка.

Оформивши собі комфортну перевагу, гості замінили кількох основних гравців, вже, мабуть, вирішивши, що справа зроблена. Залишив поле й Ярмоленко.

Проте господарі не думали здаватися та врятували поєдинок у доданий арбітром час. Спочатку на 90-й хвилині було реалізовано пенальті, а на 90+7 після голу у власні ворота гравця Аль-Айна було встановлено остаточний рахунок 2:2.

Таким чином команда Реброва втратила можливість наблизитися до Шабаба, що лідирує. Аль-Айн відстає від першого місця на три очки.