МЮ розгромив Челсі і забезпечив собі місце у Лізі чемпіонів

0
1306
Челсі не встояв перед Манчестер Юнайтед

В англійській Прем'єр-лізі відбувся перенесений поєдинок 32-го туру чемпіонату.

Манчестер Юнайтед забезпечив собі місце у Лізі чемпіонів наступного сезону. Сталося це після впевненої перемоги у перенесеному матчі 32 туру Прем'єр-ліги з Челсі.

Зазначимо, що поєдинок, який відбувався на Олд Траффорд розпочався з відмінної атаки гостей. Михайло Мудрик, який вийшов на поле з перших хвилин втратив шанс забити господарям. Українець отримав м'яч у центрі штрафного, але невдало підставив ногу і не реалізував 100% шанс. "Дияволи" відповіли миттєво, відкривши рахунок уже в наступній атаці. Ще до перерви вони свою перевагу подвоїли, а у другому таймі довели справу до розгромних 4:0. Єдине, на що спромоглися підопічні Лемпарда, так це забити м'яч престижу. 4:1 - на користь Манчестер Юнайтед.