Мессі вперше не забив за Маямі, але допоміг асистами

Текст: ,  24 серпня 2023, 13:16
0
1122
Гравці Цинциннаті також не змогли втримати Мессі

Аргентинський нападник Інтера знову був найкращим на полі під час футбольного матчу Відкритого кубка США.

Ліонель Мессі вперше, після свого переїзду до США, залишив поле без голу. Сталося це у поєдинку команди аргентинця Інтер Маямі проти Цинциннаті у півфінальному матчі Відкритого кубка США.

До середини другого тайму флоридці поступались супернику 0:2, аж тут до справи взявся Мессі. Причому легендарний форвард цього разу не став забивати сам, а віддав дві дуже красиві і точні передачі на свого партнера по команді Леонардо Кампана.

У додатковий час "чаплі" вперше у протистоянні зуміли вийти вперед, коли відзначився Джозеф Мартінес. Однак утримати перевагу в підсумку не вдалося - Цинциннаті відігрався на 114-й хвилині. Усе ж у серії пенальті перемогу здобув Інтер Маямі - 5:4.

Український захисник Інтер Маямі Сергій Кривцов відіграв весь матч, отримавши попередження на 80-й хвилині. У фіналі Відкритого кубка США 27 вересня Інтер Маямі зустрінеться з Г'юстон Динамо, поборовшись за другий трофей у своїй історії.