0
2529
Челсі знову не зміг забити у чемпіонаті Англії

Мережа ресторанів Domino`s не змогла пройти повз жахливу серію лондонської команди.

Челсі продовжує проводити жахливу серію в англійській АПЛ. В останньому турі чемпіонату лондонці на власному полі поступилися  Астон Віллі з рахунком 0:1.

На 58-й хвилині поєдинку "сині" залишилися у меншості після грубого фолу з боку Мало Гюсто. А через 15 хвилин Оллі Воткінс забив єдиний гол зустрічі.

Челсі у своїх соціальних мережах повідомив про цю подію, після чого став жертвою глузування з боку відомої мережі піцерій Domino`s, яка у відповідь написала: "Ми доставили приблизно 852 609 піц з того часу, як Челсі востаннє забивав гол".

Зазначимо, що останній гол "пенсіонерів" відбувся у матчі кубка ліги проти Вімблдону (2:1) 30 серпня. У наступному матчі, який проводитиметься 27 вересня також у рамках кубка ліги, Челсі зустрінеться із Брайтоном.

Нагадаємо, раніше Ньюкасл розгромив Шеффілд, встановивши рекорд АПЛ.