Текст: ,  9 листопада 2023, 14:02
0
2259
Лунін провів відмінний матч із Брагою

УЄФА визначила найбільш видовищні дії воротарів четвертого ігрового дня групового раунду.

Андрій Лунін отримав відзнаку від УЄФА за свої дії у матчі четвертого туру групового раунду Ліги чемпіонів. Нагадаємо, мадридський Реал, за який виступає українець, розгромив португальську Брагу 3:0, а сам голкіпер став одним з основних героїв.

Лунін вийшов на поле з перших хвилин і вже на 6-й хвилині відбив пенальті. 11-метровий не зумів реалізувати Альваро Джало. Цей сейв потрапив у добірку найкращих у вчорашніх матчах групового етапу Ліги чемпіонів.

Автори інших класних порятунків середи – Александер Шлаґер, Фредерік Реннов та Каміль Ґрабара.

Нагадаємо, Лунін також потрапив у символічну збірну четвертого туру ЛЧ за версією WhoScored.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp