Лунін розповів, кому присвятив свій сейв і перемогу над Брагою

Текст: ,  9 листопада 2023, 15:28
0
1272
Луїс Лопес та Андрій Лунін

Голкіпер мадридського Реала і збірної України відзначив двох людей після гри четвертого туру ЛЧ.

Андрій Лунін згадав свою кохану та свого тренера після перемоги мадридського Реала над португальською Брагою. Нагадаємо, іспанський клуб за який виступає українець, розгромив суперника 3:0, а сам голкіпер став одним з основних героїв зустрічі. Лунін вийшов на поле з перших хвилин і вже на 6-й хвилині відбив пенальті.

Вже після гри Андрій опублікував пост в Instagram, в якому написав, що присвячує цю перемогу своїй коханій Анастасії.

"Це для тебе, моя любов. Моя підтримка і завжди поруч. 3 очки, хороша командна робота!!! Йдемо вперед. Спасибі за підтримку", - написав Лунін.

Своєю чергою згадуючи відбитий пенальті футболіст подякував тренеру воротарів "вершкових" Луїсу Лопесу. Саме цьому спеціалісту він подякував після гри.

"Не так просто в останній момент дізнатися, що виходиш на матч, але завжди потрібно бути готовим. На щастя, все пройшло так, як я хотів. Про пенальті мені особливо нічого сказати. Дякую тренеру воротарів Реала, цей сейв і для нього теж.

Було важливо набрати три очки. Команда гарантувала собі плей-офф Ліги чемпіонів, але попереду ще два матчі. Це справді важлива гра для мене, добре, що вдалося не пропустити. Це корисно для моєї впевненості у своїх силах і мого досвіду. Приємно отримати практику в офіційному матчі", - зазначив Лунін.

Нагадаємо, УЄФА включив сейв у виконанні українського голкіпера, до списку найкращих порятунків ігрового дня в ЛЧ.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp