Корреспондент.net,  27 грудня 2023, 09:09
0
1381
Гарначо відзначився дублем у воротах Астон Вілли

Манчестер Юнайтед провів неймовірний другий тайм на домашньому стадіоні в 19 турі чемпіонату.

Манчестер Юнайтед здобув важливу для себе перемогу в 19 турі англійської Прем'єр-ліги. "Червоні дияволи", які не могли виграти в чемпіонаті три матчі поспіль, на власному полі здолали Астон Віллу.

Зазначимо, що бірмінгемці напроти є одним з відкриттів першості цього сезону. Перед поєдинком на Олд Траффорд вони сім матчів поспіль не знали гіркоти поразки.

Відмінно підопічні Емері розпочали і цю гру, виграючи після першого тайму 2:0. Проте господарі не здалися, і за підтримки уболівальників видали шалену другу половину, вирвавши перемогу 3:2.