Челсі з Мудриком знищив Мідлсбро у Кубку Ліги

Корреспондент.net,  24 січня 2024, 09:34
0
1500
Челсі легко переміг Мідлбро

Лондонський клуб помстився супернику за поразку у першому матчі і вийшов до фіналу турніру.

Челсі за один крок від того, аби виграти трофей. Незважаючи на погані виступи в чемпіонаті, лондонський клуб дістався фіналу Кубку Ліги.

Для цього синім довелось здолати у півфіналі опір представника Чемпіоншипу Мідлсбро. Нагадаємо, перший матч між цими командами завершився на користь "Боро" 1:0. Утім у другому поєдинку, який відбувся вже у Лондоні, навіть натяку на боротьбу вже не було.

Ще в першій половини Челсі забив своєму нижчому за класом супернику чотири сухих голи. Зазначимо, що у складі клубу з Прем'єр-ліги з перших хвилин на поле вийшов Михайло Мудрик. Утім у жодному з чотирьох голів він участі так і не взяв і був замінений вже в перерві гри.

Вже без українця, лондонці відзначились у другому таймі ще двічі, після чого дозволивши Мідлсбро забити гол престижу. 6:1 - на користь Челсі, і у фіналі вони зустрінуться з переможцем пари Ліверпуль - Фулгем.

Кубок англійської ліги. Півфінал. 23 січня

Челсі – Мідлсбро – 6:1 (перший матч – 0:1)

Голи: Хаусон, 15 (автогол), Фернандес, 29, Дісасі, 26, Палмер, 42, 77, Мадуеке, 81 – Роджерс, 88

Попередження: Мудрик (12), Крукс (40), Тіаго Силва (53), ван ден Берг (64).

Челсі: Петрович, Дісасі, Тіаго Сілва, Колвілл, Чілвелл (Гілкріст, 65), Мудрик (Мадуеке, 46), Фернандес, Палмер, Кайседо (Чуквуемека, 72), Стерлінг (Каслдайн, 85), Броя (Галлахер, 65).

Мідлсбро: Гловер, ван ден Берг, Кларк, Фрай, Енгель, Хаусон (О'Брайен, 71), Крукс (Гілберт, 89), Барлейзер, Хекні, Роджерс, Форсс (Дейкстел, 46).

Очікувані голи (xG): 2.72 – 0.13

Володіння м'ячем: 61% – 39%

Удари: 13 - 4

Удари у ворота: 6 - 2

Кутові: 7 - 1