Почеттіно: Якби Мудрик забив - можливо, це додало б нам впевненості

Текст: ,  1 лютого 2024, 14:39
0
1502
Мудрик не зміг забити Ліверпулю

Головний тренер Челсі прокоментував поразку в матчі з Ліверпулем в англійській Прем'єр-лізі.

Маурісіо Почеттіно назвав заслуженою розгромну перемогу Ліверпуля над Челсі у 22 турі АПЛ. Головний тренер лондонського клубу вважає, що лідер чемпіонату грав краще.

Водночас спеціаліст пригадав епізод в якому міг забивати Михайло Мудрик. За словами аргентинського тренера, гол у виконанні українця міг змінити малюнок гри.

"Річ не в пошуку виправдань. Думаю, наша гра була гіршою. Вони заслужили перемогу, були кращими за нас. Щиро кажучи, ми виступили не так, як хотіли. Вони були кращими за нас з першої хвилини.

Було настільки ясно, що вони були агресивнішими, ніж ми. Нам було важко увімкнутися та грати. Завжди, коли ми відбирали м’яч, то першим чи другим дотиком легко віддавали його знову. Вони виграли всі єдиноборства, краще боролися за нас. У всіх аспектах вони були кращими за нас, тому й перемогли.

У другому таймі за рахунку 0:2 Мудрик мав великий шанс. Якби він забив - можливо, це додало б нам впевненості, і ми б грали краще. А також могло бути пенальті проти Нкунку, можливо, на той момент ми були б з рахунком 2:2. Але навіть якби ми забили обидва голи та зіграли внічию, я був би розчарований, бо наша гра була не дуже гарною.

Зрештою добре мати таке відчуття, тому що це лише одна гра. Бо якщо хочемо змагатися з такою командою, як Ліверпуль - яка в останні кілька років дуже стабільно бореться за трофеї і є однією з найкращих в Англії - тоді нам треба удосконалюватися. Треба винести уроки з такої гри", - цитує Почеттіно сайт Челсі.

Нагадаємо, Челсі поступився Ліверпулю 1:4 і тепер перебуває на десятій позиції в АПЛ.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp