Барселона зіграла з Гранадою у гольову нічию

Корреспондент.net,  12 лютого 2024, 11:27
0
547
Барселона не змогла обіграти Гранаду

Каталонський клуб втратив очки у домашньому матчі проти аутсайдера в 23 турі Ла Ліги.

У рамках 23-го туру чемпіонату Іспанії Барселона на своєму полі зустрілась з Гранадою. Матч мав стати легкою прогулянкою для каталонців, адже суперник є одним з аутсайдерів чемпіонату.

Господарі відкрили рахунок уже на 14-й хвилині матчу після того, як відзначився Ламін Ямаль. Однак всіх шанувальників каталонців, які очікували розгрому суперника, очікувало розчарування.

Гості ще до перерви рахунок зрівняли, а у другому таймі вже "гранатово-сині" були постійно у ролі наздоганяючих. Барселона двічі зрівнювала рахунок і змогла уникнути поразки лише за 10 хвилин до фінального свистка, завдяки удару все того ж Ямаля. Нічия 3:3.