Текст: ,  2 квітня 2024, 11:23
0
528
Артем Довбик допоміг Жироні перемогти Бетіс

Український нападник каталонської Жирони відмінно проявив себе у матчі чемпіонату проти Бетіса.

Артем Довбик не тільки знову почав забивати, а й потрапляти до символічної збірної чемпіонату Іспанії. Нагадаємо, що 31 березня відбувся матч 30-го туру Ла Ліги між командами Жирона та Бетіс. Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь господарів.

Український форвард вийшов на поле з перших хвилин. У тому матчі Артем оформив дубль та перервав безгольову серію за каталонський клуб, яка налічувала вісім матчів.

За результатами матчів 30 ігрового дня чемпіонату Іспанії Довбик потрапив у символічну збірну. Статистичний портал SofaScore оцінив перфоманс українського форварда у матчі з Бетісом у 8.4 бали.

Цікаво, що напарником по нападу у символічній команді став гравець Бетіса. Ба-більше футболіст севільського клубу Вілліан Жозе, який також оформив дубль у матчі з Жироною та отримав найвищу оцінку в збірній - 8.7.