Мессі не допоміг. Інтер вилетів із Кубка чемпіонів

Корреспондент.net,  11 квітня 2024, 09:35
0
1647
Суарес не зміг забити у гостьовому матчі проти Монтеррея

Зіркова американська команда не змогла нічого вдіяти з мексиканським Монтереєм у чвертьфіналі.

Інтер Маямі не виграє цього сезону Кубок чемпіонів КОНКАКАФ. Зіркова американська команда вилетіла на чвертьфінальній стадії, поступившись Монтеррею.

Нагадаємо, що перший матч між командами завершився із рахунком 2:1 на користь мексиканців. Утім тоді флоридці грали без своєї головної зірки - Ліонеля Мессі.

У гостьовому для Інтера поєдинку аргентинець на полі появився, утім цього виявилось недостатньо для перемоги. Монтеррей знову переміг, цього разу 3:1.

Голами за господарів у цій зустрічі відзначилися Брендон Васкес, Герман Бертераме та Хесус Гальярдо. У "чапель" єдиний м'яч забив Дієго Гомес. Асистував йому у тому моменті саме Ліонель Мессі.

Цікаво, що гол престижу Інтер забив коли залишився у меншості. Ексгравець Барселони Жорді Альба отримав дві жовті картки та на 79-й хвилині був вилучений з поля.

Зазначимо, що український захисник американської команди Сергій Кривцов не потрапив у заявку на цей матч через травму.