Корреспондент.net,  4 квітня 2024, 10:28
0
1295
Суарес не зміг забити Монтеррею

Американська команда без свого зіркового аргентинського нападника програла мексиканському Монтеррею.

Минулої ночі відбувся перший чвертьфінальний матч Кубка чемпіонів КОНКАКАФ між Інтер Маямі та Монтерреєм. Незважаючи на те, що поєдинок відбувався у Флориді, гра завершилася з рахунком 2:1 на користь мексиканців.

Господарі, які грали без свого травмованого лідера Мессі, відкрили рахунок на 19-й хвилині. Утім на цьому їх світла полоса завершилась. У середині другого тайму американська команда залишилась в меншості і пропустила двічі.