Текст: ,  26 червня 2024, 12:23
0
824
Ліонель Мессі не зумів забити у ворота Чилі

Діючі чемпіони світу достроково гарантували собі вихід до чвертьфінальної стадії плей-оф турніру.

Аргентина вийшла до чвертьфіналу Копа Америка. Діючі чемпіони світу гарантували собі місце у плей-оф після другої перемоги у групі А.

Суперником Ліонелля Мессі та його товаришів була команда Чилі. Останні майже не переходили середню лінію поля у цьому матчі, намагаючись вберегти власні ворота.

Аргентинці своєю чергою створили безліч гольових моментів, утім реалізувати змогли лише один з них. На 88-й хвилині героєм гри став форвард Лаутаро Мартінес, який зумів забити у ворота Клаудіо Браво, завдяки чому приніс чергову перемогу "небесно-блакитним".

Атаки: 102 - 110

Чилі: Браво, Ісла (Фернандес, 87), Ліхновський, Діас, Суасо, Ечеверрія, Пульгар (Нуньєс, 76), Варгас (Бреретон, 87), Давіла, Осоріо, Санчес (Боладос, 66).

Аргентина: Мартінес, Моліна (Акунья, 83), Ромеро, Мартінес, Тальяфіко (Монтьєль, 83), Де Поль, Мак Аллістер, Фернандес (Ло Чельсо, 64), Мессі, Альварес (Мартінес, 73), Гонсалес (Ді Марія, 73).

У іншому матчі групи А Канада мінімально обіграла Перу 1:0. Долю зустрічі вирішила червона картка, яку у складі південноамериканців заробив Мігель Араухо. Після цього канадці змогли забити зусиллями представника французького Лілля Джонатана Девіда.

Нагадаємо, напередодні збірна Бразилії не змогла перемогти у стартовому матчі Копа Америка.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp