Україна перемогла футболістів Марокко на Олімпіаді

Текст: ,  27 липня 2024, 20:26
0
4026
Збірна України вирвала перемогу у меншості

Олімпійська збірна України (U23) здобула першу перемогу на футбольному турнірі Олімпійськіх ігор-2024. Наша команда у доданий час виграла у команди Марокко з рахунком 2:1 в суботу, 27 липня.

Непростий матч відбувся на арені Стад Жоффруа-Гішар у Сент-Етьєні. На гол Дмитра Криськіва, який відкрив рахунок на 22-й хвилині, з пенальті відповів Суф'ян Рахімі (64). А остаточний результат у компенсований час встановив Ігор Краснопір (90+8).

Зазначимо, що українці догравали матч у меншості – на 63-й хвилині червону картку отримав Володимир Салюк.

У заключному поєдинку групової стадії команда Руслана Ротаня зустрінеться з олімпійською збірною Аргентини. Ця гра відбудеться 30 липня.

Після двох турів у всіх команд учасниць групи В по три очки: Аргентина – 3 очки, Марокко – 3, Україна – 3, Ірак – 3.

Нагадаємо, у першому турі олімпіського турніру збірна України несподівано програла Іраку з рахунком 1:2.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp