МЮ і Порту зіграли у бойову нічию з шістьма голами

Корреспондент.net,  4 жовтня 2024, 09:57
0
538
Гаррі Магвайр приніс Манчестер Юнайтед нічию з Порту

Португальський і англійський гранди не змогли виявити сильнішого у матчі Ліги Європи.

Найрезультативніший матч другого туру основної частини Ліги Європи пройшов у Португалії на Драгау, де Порту приймав Манчестер Юнайтед.

Гості дуже швидко гості створили комфортну перевагу. Вже у середині першого тайму вони вели 2:0, після голів Рашфорда і Гойлунда.

Утім вже за пів години ситуація на полі кардинально змінилась. Господарі забили три голи. Відзначився ветеран Пепе, ще два голи на рахунку Омородіона.

Зовсім кепською ситуація для "червоних дияволів" стала наприкінці матчу, коли за десять хвилин до кінця гри суддя вилучив Бруно Фернандеша.

Але навіть у меншості гості зуміли врятуватися. У доданий час Крістіан Еріксен виконав кутовий, а Гаррі Магвайр ударом головою замкнув подачу і приніс своїй команді нічийний результат.

Ліга Європи. 2 тур. 3 жовтня

Порту - Манчестер Юнайтед - 3:3

Голи: Пепе, 27, Омородіон, 34, 50 - Решфорд, 7, Хойлунд, 20, Магуайр, 90+1.

Попередження: Омородіон - Б. Фернандеш

Вилучення: Б. Фернандеш, 81

Порту: Діогу Кошта, Моура, Перес, Зе Педру, Жоау Маріу (Гюль, 78), Ніко Гонсалес, Варела, Еуштакіу (Фабіу Вієйра, 78), Галено, Омородіон (Груїч, 78), Пепе Акіно (Мартім, 63).

Манчестер Юнайтед: Онана, Діогу Далот, Мартінес (Магуайр, 78), де Лігт (Еванс, 79), Мазрауї, Еріксен, Каземіро, Бруну Фернандеш, Решфорд (Гарначо, 46), Діалло (Антоні, 69), Хейлунд (Зіркзе, 68).

Очікувані голи (xG): 2.57 - 2.03

Володіння м'ячем: 46% - 54%

Удари: 15 - 29

Удари в площину: 7 - 9

Фоли: 7 - 7

Нагадаємо, Динамо поступилося на виїзді Гоффенгайму у матчі Ліги Європи. Після двох турів у киян жодного очка та жодного забитого голу.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp