Олімпійці отримали автомобілі від Луценка

3 вересня 2008, 21:03
0
7

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко вручив відомчі нагороди і автомобілі міліціонерам-переможцям і призерам Олімпійських ігор в Пекіні

"Я горджуся нашими спортсменами і підтримую їх. Цією перемогою українці довели, що вони не можуть бути прогнозованими", - заявив Луценко.

"Вони підняли славу МВС і всієї країни своїми перемогами на високий рівень", - зазначив Юрій Луценко. Також, він пообіцяв, що докладе максимум зусиль, аби зберегти спортивні бази, що існують в Україні.

"Кожен ваш результат на Олімпіаді залишиться на століття, і я горджуся тим, що таку перемогу завоювали саме спортсмени МВС", - підкреслив глава МВС.

Крім того, командувач внутрішніми військами МВС України Олександр Кіхтенко вручив олімпійцям дострокові військові звання.

На Олімпіаді-2008 було розіграно 302 комплекти нагород. Перше місце в неофіційному командному заліку зайняла збірна Китаю (51 золота медаль). Другими стали американці (36 нагород), а третє місце зайняла команда Росії.

Збірна України в неофіційному медальному заліку зайняла11-е місце. В активі нашої збірної 7 золотих, 5 срібних і 15 бронзових медалей.