11 вересня 2008, 14:15
0
10
Бразилія втратила очки

Футбольні збірні Бразилії й Аргентини втратили очки у матчах відбіркового турніру чемпіонату світу з футболу 2010 року.

Бразильці зіграли внічию з Болівією (0:0), а аргентинці - з Перу (1:1). Болівійці та перуанці займають останнє і передостаннє місця у турнірній таблиці південноамериканської групи.

Матч Бразилія - Болівія проходив у Ріо-де-Жанейро, і господарі не змогли добитися перемоги, не зважаючи на те, що з 53-ої хвилини болівійці грали удесятьох. Гравець цієї збірної Ігнасіо Гарсія був видалений за грубе порушення правил проти Робіньо.

Аргентинці у виїзному матчі з Перу відкрили рахунок на 84-ій хвилині (відрізнився Естебан Камьбяссо), але не змогли довести гру до перемоги. На четвертій хвилині компенсованого часу перуанець Хоан Фіно забив гол у відповідь і приніс своїй команді нічию.

У інших матчах восьмого туру південноамериканської відбіркової групи збірна Чилі перемогла Колумбію (4:0), Уругвай зіграв унічию з Еквадором (0:0), а Парагвай узяв верх над Венесуелою (2:0).

Становище команд після восьми турів: Парагвай - 17, Чилі - 13, Бразилія - 13, Аргентина - 13, Уругвай - 12, Колумбія - 10, Еквадор - 9, Венесуела - 7, Перу - 7, Болівія - 5.

Нагадаємо, що в середу, 10 вересня, збірна України з футболу отримала другу перемогу в рамках Відбору до ЧС-2010 над Казахстаном.