6 грудня 2010, 11:47
0
10
Феттель став Чемпіоним світу 2010 року

Німець Себастьян Феттель, який став у нинішньому сезоні Чемпіоном світу з автоперегонів у класі Формула-1, виграв ще один престижний трофей.

У Лондоні на церемонії Autosport Awards, яку ще називають автоспортивним Оскаром, пілот Red Bull був названий гонщиком року, змінивши в цьому званні минулорічного Чемпіона Дженсона Баттона.

Для Феттеля ця нагорода стала другою, що вручається на гала-вечорі в Лондоні - два роки тому він був визнаний Новачком року.

Автомобілем року визнано Чемпіонський болід Red Bull RB6, кращим Британською пілотом року був обраний чемпіон Індікар, переможець гонки Інді-500 Даріо Франкітті, що обійшов у голосуванні Льюїса Хемілтона і Дженсона Батона.

Новачком року став японський гонщик команди Sauber Камуі Кобаяші, який випередив Ніко Хюлькенберга і росіянина Віталія Петрова, Інноваційна премія дісталася команді McLaren за розробку системи F-duct, що дозволяє зменшити аеродинамічний опір і збільшити швидкість автомобіля на прямих на 8-10 км / ч.

Окремо були відзначені 3-разовий чемпіон світу Джекі Стюарт і пілот Williams Рубенс Баррікелло - вони отримали премію Грегора Гранта за видатні спортивні досягнення, повідомляє itv.com.

Раніше повідомлялося, що керівники команд Формули-1 вважають Фернандо Алонсо кращим пілотом Чемпіонату 2010 року.

За матеріалами:  Советский спорт