10 липня 2011, 16:20
0
10
Алонсо відзначає перемогу на Гран-прі Великобританії

Пілот команди Ferrari Фернандо Алонсо в неділю, 10 липня, виграв Гран-прі Великобританії, перервавши переможну ходу Red Bull і її пілота Себастьяна Феттеля.

Варто зазначити, що поул під час кваліфікації виграли саме Бики. З першої позиції стартував Марк Веббер.

Пілоти Red Bull вже традиційно очолювали гонку, проте через затримки на піт-стопі посіли третє і четверте місця. Алонсо ж скористався ситуацією і вийшов вперед, після чого утримав першу позицію до кінця заїзду.

На другому місці рухався Льюїс Хемілтон на McLaren, однак пілоти Red Bull в очній боротьбі змогли випередити британця. У результаті, чинний чемпіон світу Себастьян Феттель став другим, а подіум доповнив його напарник Марк Веббер. Під кінець дистанції Хемілтону довелося скинути темп для того, щоб заощадити паливо, але пілот McLaren все ж утримав четверту позицію під тиском Феліпе Маси з Ferrari.

До очкової зони потрапив і Міхаель Шумахер.

Після Гран-прі Великобританії в заліку першим пілотом залишається Себастьян Феттель (204 очки). На другому місці його партнер по команді Марк Веббер (124), до якого підбирається Фернандо Алонсо (112). У п'ятірці також розташувалися Льюїс Хамілтон і Дженсон Баттон, у яких в активі по 109 очок.